Wysyłka:

Przesyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej

  • Paczka24 płatność za pobraniem koszt 20pln

  • List polecony priorytetowy 10pln płatność przelewem lub przez e-płatność


Śledzenia przesyłek
http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Przesyłka Poste Restante

Cen swoja anonimowość

Sposób wysyłki polegający na dostarczeniu przesyłki pod adres dowolnego urzędu pocztowego, wygodny dla odbiorcy, zamiast pod jego adres. Nie musi to być urząd "właściwy" miejscu zamieszkania, nie musi to być nawet urząd w miejscowości, w której mieszka. Może to być też przesyłka na hasło, bez imienia i nazwiska adresata przesyłki lub przekazy pocztowe.

Adresat, spodziewając się przesyłki udaje się na pocztę w celu jej odebrania. Przy odbiorze przesyłki adresat musi okazać dokument stwierdzający tożsamość, np. dowód osobisty. Przesyłki te nie są awizowane.

Zamówienia złożone w dniach pn-pt do godz. 14 gwarantuję wysyłkę tego samego dnia, tak więc zwykle są u klienta dnia następnego. W soboty zamówienia przyjmowane są do godz. 12.

Poufność i bezpieczeństwo transakcji Osoby fizyczne: Produkty przez nas sprzedawane są całkowicie legalne. Legalne jest ich kupowanie, posiadanie i używanie. Zakaz sprzedaży Azotynu Izobutylu konsumentom, który wyszedł z dniem 24 sierpnia 2007 roku jest skierowany jedynie do sprzedawców.

Firmy: Od dnia 27 sierpnia 2007 wprowadzony został zakaz sprzedaży azotynu izobutylu konsumentom, można je sprzedawać tylko firmom. Azotyn Cykloheksylu, Azotyn Izopentylu oraz Azotyn Izopropylu można sprzedawać bez ograniczeń.